Veebiportaal www.liiges.ee pakub lugejatele rohkelt informatsiooni ühe enamlevinud luu- ja liigesepõletikulise haiguse kohta - Reumatoidartriit. Eesti Reumaliit soovitab kõigil, kel on huvi eelpool mainitud haiguse kohta, tutvuda veebportaaliga vajutades siia. Loe edasi
Jaanuarist 2013 hakkas ilmuma Eesti Reumaliidu väljaanne Reumakiri, mida on võimalik igal soovijal omale paberväljaandena koju kätte tellida. E-ReumaKirjaga liitumine on tasuta! ReumaKirja peaeesmärkideks on hoida ühingu liikmeid kursis Eesti Reumaliidu ja teiste ERL-ga seotud liitude ning ühingute tegevusega, tutvustada eesolevaid üritusi ning teadvustada luu- ja... Loe edasi
Ilmunud on ReumaKirja värske kevadine number, mis on praeguseks jõudnud kõigi tellijate postkasti ning meditsiiniasutustesse ja raamatukogudesse üle Eesti. Kuu aega peale ReumaKirja ilmumist saab seda lugeda ja alla laadida ka meie koduleheküljelt! Kui aga tahad olla esimeste seas, kelleni ReumaKiri jõuab, saad seda tellida kas telefoninumbril +372 534 355 01 või... Loe edasi
Eesti Reumaliit (edaspidi ERL) on katuseorganisatsioon 12 liikmesühingule (ligi 1 000 liikmega) üle Eesti. Eestis elab ligikaudu 250 000 reumaatilisi haigusi põdevat inimest. ERL on loodud selleks, et toetada kõiki reumaatilisi haigeid, pakkudes koos oma liikmesühingutega igakülgset ja adekvaatset informatsiooni haigustest ning toimetulekust. Kaudselt on ERLi... Loe edasi
1
2
3
4

Reumafoorum

13. Reumafoorum (2014) "Luu-ja liigesehaigete inimeste tööle naasmine ja seal püsimine"
21. novembril peeti Meriton Grand Conference & Spa Hotellis juba 13. Reumafoorum, kuhu olid kokku kutsutud erinevate organisatsioonide juhid, poliitikud.
 
Eesti Reumaliidu korraldatud Reumafoorumil, mille teemaks oli „Luu- ja liigesehaigete inimeste tööle naasmine ja seal püsimine?“, sai selgeks, et poliitikute, juhtide, organisatsioonide ning kodanike vaheline koostöö on edasiminekuks äärmiselt oluline. Foorumil toimunud ümarlaual oli põhiliseks jututeemaks töövõimereform, mille kohta jätkus ka küsimusi kohale tulnud kuulajatel. 
 
11. reumafoorum „Vaimne tervis- luu- ja liigesehaigete laste ning noorte valikuvõimalused"
Reumafoorum „Vaimne tervis- luu- ja liigesehaigete laste ning noorte valikuvõimalused“ toimus reedel, 22.novembril 2013.a. Tallinnas Eesti Rahvusraamatukogu suures saalis.
 
Eestis on ligi 250 000 luu- ja liigesehaiget. Euroopas kannatab luu- ja liigesehaiguste all üle 100 miljoni inimese. Luu- ja liigesehaigused (reumaatilised haigused) on kõige levinumad haigused Euroopas sh Eestis.
 
Reumafoorum 2012 "Töövõimeline Eesti?"
23. novembril toimus Meriton Grand Conference & Spa Hotellis (Toompuiestee 27) Reumafoorum 2012 - "Töövõimeline Eesti?" Oodatud olid kõik spetsialistid, patsiendid ja tööandjad, üritus oli tasuta.
 
Reumafoorum 2011 - „Tänapäevase ravi parem kättesaadavus parandaks reumaatiliste haigete tervist ja elukvaliteeti“

28. 10. 2011 toimus Tallinnas Eesti Reumaliidu ja Eesti Reumatoloogia Seltsi koostööl 10. Reumafoorum teemal „Tänapäevase ravi parem kättesaadavus parandaks reumaatiliste haigete tervist ja elukvaliteeti“. Ühtlasi tähistasime ka Eesti Reumaliidu 20. sünnipäeva. Meenutades organisatsiooni arengut läbi kahe aastakümne ei unustatud ka pöörata pilku tulevikku. Täname ürituse toetajaid: Hasartmängumaksu Nõukogu, MSD, GlaxoSmithKline, Kuldsponsorid Roche ja Abbott.

Reumafoorum 2010 - „Luu- ja liigesehaigete laste ja noorte valikuvõimalused. Unistus reaalsuseks"
Reedel, 29. oktoobril kogunesid Tartu Ülikooli Kliinikumi Puusepa 1a auditooriumis 9. Reumafoorumil „Luu- ja liigesehaigete laste ja noorte valikuvõimalused. Unistus reaalsuseks" haigete laste vanemad, ametnikud, arstid, õed ja füsioterapeudid ning noored juveniilset idiopaatilist artriiti põdevad haiged ise.