Registreeri end pere- või sõpradega Tartu Tähtvere Puhkepargis 27. Loe edasi
Eesti Reumaliidu väljaanne ReumaKiri lõpetas ilmumise   Loe edasi
Reumaõe infoliin 14408. Reumaõde Kersti Ossaar vastab infotelefonile tööpäeviti 9.00-16.00.   Loe edasi
1
2
3

Reumafoorum

Selle aastane Reumafoorum tomub Paide Arvamusfestivali raames ning arutelu alapealkirjaks on "Lapsed liikuma!"
 
Reumafoorumi arutelu toimub Terve elu alal 13. augustil kell 16.00-17.30.
 
Terve elu ala tuleb 12.-13. augustil Paide Keskväljakule, kui olla näoga kiriku poole, siis paremat kätt.
 
8. mail 2015 toimus järjekorras 15. Reumafoorum, mille peateemaks oli „Kuidas hoida luu- ja liigesehaigeid tööturul ning säilitada elukvaliteeti?“
 
Ühiselt leiti lahendusi, mida teha selleks, et luua patsiendile parimad võimalused õigeaegsele ravile jõudmiseks ning seeläbi ka elukvaliteedi tõstmiseks.
 
13. Reumafoorum (2014) "Luu-ja liigesehaigete inimeste tööle naasmine ja seal püsimine"
21. novembril peeti Meriton Grand Conference & Spa Hotellis juba 13. Reumafoorum, kuhu olid kokku kutsutud erinevate organisatsioonide juhid, poliitikud.
 
Eesti Reumaliidu korraldatud Reumafoorumil, mille teemaks oli „Luu- ja liigesehaigete inimeste tööle naasmine ja seal püsimine?“, sai selgeks, et poliitikute, juhtide, organisatsioonide ning kodanike vaheline koostöö on edasiminekuks äärmiselt oluline. Foorumil toimunud ümarlaual oli põhiliseks jututeemaks töövõimereform, mille kohta jätkus ka küsimusi kohale tulnud kuulajatel. 
 
11. reumafoorum „Vaimne tervis- luu- ja liigesehaigete laste ning noorte valikuvõimalused"
Reumafoorum „Vaimne tervis- luu- ja liigesehaigete laste ning noorte valikuvõimalused“ toimus reedel, 22.novembril 2013.a. Tallinnas Eesti Rahvusraamatukogu suures saalis.
 
Eestis on ligi 250 000 luu- ja liigesehaiget. Euroopas kannatab luu- ja liigesehaiguste all üle 100 miljoni inimese. Luu- ja liigesehaigused (reumaatilised haigused) on kõige levinumad haigused Euroopas sh Eestis.
 
Reumafoorum 2012 "Töövõimeline Eesti?"
23. novembril toimus Meriton Grand Conference & Spa Hotellis (Toompuiestee 27) Reumafoorum 2012 - "Töövõimeline Eesti?" Oodatud olid kõik spetsialistid, patsiendid ja tööandjad, üritus oli tasuta.
 
Reumafoorum 2011 - „Tänapäevase ravi parem kättesaadavus parandaks reumaatiliste haigete tervist ja elukvaliteeti“

28. 10. 2011 toimus Tallinnas Eesti Reumaliidu ja Eesti Reumatoloogia Seltsi koostööl 10. Reumafoorum teemal „Tänapäevase ravi parem kättesaadavus parandaks reumaatiliste haigete tervist ja elukvaliteeti“. Ühtlasi tähistasime ka Eesti Reumaliidu 20. sünnipäeva. Meenutades organisatsiooni arengut läbi kahe aastakümne ei unustatud ka pöörata pilku tulevikku. Täname ürituse toetajaid: Hasartmängumaksu Nõukogu, MSD, GlaxoSmithKline, Kuldsponsorid Roche ja Abbott.

Reumafoorum 2010 - „Luu- ja liigesehaigete laste ja noorte valikuvõimalused. Unistus reaalsuseks"
Reedel, 29. oktoobril kogunesid Tartu Ülikooli Kliinikumi Puusepa 1a auditooriumis 9. Reumafoorumil „Luu- ja liigesehaigete laste ja noorte valikuvõimalused. Unistus reaalsuseks" haigete laste vanemad, ametnikud, arstid, õed ja füsioterapeudid ning noored juveniilset idiopaatilist artriiti põdevad haiged ise.